BORD, tidigt 1900-tal

BORD, tidigt 1900-tal

Benställning i gjutjärn. Skiva av sten. Längd 110, djup 63, höjd 77 cm

Senare bordsskiva. Slitage. Nagg på stenskiva. Fläckar. Märken.

Klubbat pris
2 900
256
267
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
9 jul 2018 18:08
2 900 SEK
9 jul 2018 18:07
2 700 SEK
9 jul 2018 18:07
2 675 SEK
8 jul 2018 22:17
2 300 SEK
4 jul 2018 15:58
2 100 SEK
4 jul 2018 15:58
2 100 SEK
4 jul 2018 15:58
1 900 SEK
4 jul 2018 15:58
1 800 SEK
2 jul 2018 20:16
1 600 SEK
2 jul 2018 18:14
1 500 SEK