MORTEL MED PISTILL, brons, troligen 1600-tal

Höjd 8 cm. Diameter 12 cm.
Pistilll längd 21 cm.

Slitage. Anlupen.

Klubbat pris
2 000
177
184
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
8 jul 2018 13:45
2 000 SEK
8 jul 2018 13:45
1 900 SEK
8 jul 2018 13:45
1 800 SEK
8 jul 2018 13:45
1 700 SEK
8 jul 2018 13:44
1 600 SEK
8 jul 2018 13:44
1 500 SEK
4 jul 2018 14:49
1 030 SEK
4 jul 2018 14:49
980 SEK
3 jul 2018 13:36
870 SEK
3 jul 2018 13:36
820 SEK
2 jul 2018 13:07
770 SEK
2 jul 2018 13:06
720 SEK
1 jul 2018 8:12
500 SEK
1 jul 2018 8:12
450 SEK
30 jun 2018 8:54
400 SEK
30 jun 2018 8:54
350 SEK
29 jun 2018 18:45
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79