TESKEDAR, 41 stycken, silver, Sverige och Norge, 1900-tal.

Flertalet delar med gravyrer. Längd mellan ca 8,5-14,5 cm. Totalvikt ca 460 gram.

Smärre slitage. Delvis oxiderade.

Klubbat pris
1 106
98
102
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
9 jul 2018 21:07
1 106 SEK
9 jul 2018 21:07
1 006 SEK
7 jul 2018 22:39
300 SEK