BESTICKSERIVS, 48 delar, modell "Kungsholm", silver, Hallbergs, Stockholm, 1950-tal

12 knivar, 21 cm
12 gafflar 17,5 cm
12 matskedar, 17,5 cm
12 kaffeskedar, 12 cm

Vikt, exklusive knivar, 1846 gram

Smärre slitage. Märken. Gravyr.

Klubbat pris
5 450
481
502
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
13 jul 2018 22:54
5 450 SEK
13 jul 2018 22:54
5 411 SEK
8 jul 2018 18:31
4 200 SEK
8 jul 2018 18:31
4 000 SEK
8 jul 2018 18:30
3 800 SEK
8 jul 2018 18:30
3 600 SEK
8 jul 2018 18:30
3 400 SEK
8 jul 2018 18:30
3 200 SEK
5 jul 2018 22:20
3 000 SEK