Madeleine Pyk – en samling F769

HINK, mässing, 1700-/1800-tal.

Rund form. Ledad hänkel. Höjd 20 cm.

Bruksslitage. Bucklor. Lagning.

Klubbat pris
350
33
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
27 jul 2018 18:19
350 SEK
25 jul 2018 22:54
300 SEK