LJUSSTAKAR, 5 st, glas, mässing och brons, 1700-/1800-tal.

Olika modeller. Höjd ca 11-30 cm.

Åldersrelaterat slitage. Några bucklor och nagg.

Klubbat pris
450
40
41
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
27 jul 2018 16:24
450 SEK
27 jul 2018 15:45
400 SEK
27 jul 2018 15:02
350 SEK
27 jul 2018 15:02
301 SEK
27 jul 2018 5:25
300 SEK