Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.

LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.

Balusterformad. Kvadratisk fot. Höjd 15 cm.

Åldersrelaterat slitage. Något instabil.

Klubbat pris
2 100
205
238
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
22 jul 2018 22:19
2 100 SEK
22 jul 2018 22:19
2 001 SEK
22 jul 2018 22:19
1 705 SEK
22 jul 2018 22:19
1 605 SEK
22 jul 2018 22:18
1 402 SEK
22 jul 2018 22:18
1 302 SEK
22 jul 2018 21:04
1 200 SEK
22 jul 2018 21:04
1 100 SEK
22 jul 2018 9:07
900 SEK
22 jul 2018 9:07
850 SEK
20 jul 2018 10:40
800 SEK
18 jul 2018 21:02
750 SEK
17 jul 2018 14:14
700 SEK
17 jul 2018 14:14
700 SEK
17 jul 2018 9:30
650 SEK
17 jul 2018 9:30
600 SEK
16 jul 2018 15:39
584 SEK
16 jul 2018 15:39
534 SEK
16 jul 2018 7:24
300 SEK