CHAMPAGNEKYLARE, försilvrad, 1900-tal.

Delvis godronnerad. Hänklar. Höjd 24 cm.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
1 101
96
101
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
28 jul 2018 0:38
1 101 SEK
27 jul 2018 15:19
1 001 SEK
26 jul 2018 16:43
951 SEK
26 jul 2018 16:42
901 SEK
26 jul 2018 16:42
855 SEK
26 jul 2018 16:42
851 SEK
26 jul 2018 16:42
801 SEK
25 jul 2018 21:15
650 SEK
25 jul 2018 21:15
600 SEK
25 jul 2018 12:41
550 SEK
25 jul 2018 12:41
500 SEK
22 jul 2018 0:34
350 SEK
21 jul 2018 20:18
300 SEK