KORGSTOLAR, 2 st sk Provance-stolar, "Le Corbusier", tillverkare Pascal Raffier Vannerie, Frankrike 1900-talets slut.

Kastanjeträd. Höjd 95-97 cm, bredd 57-67 cm, sitthöjd ca 42-43. cm.

Ställvis omfattande slitage. Aningen olika stora. Spricka på benet.

Återförsäljare i Finland, Artek.

Klubbat pris
500
5 665
522
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (22 bud)
9 jul 2018 21:44
500 EUR
9 jul 2018 21:44
500 EUR
9 jul 2018 21:44
480 EUR
9 jul 2018 21:44
460 EUR
9 jul 2018 21:44
430 EUR
9 jul 2018 21:44
410 EUR
9 jul 2018 17:06
360 EUR
8
9 jul 2018 17:06
340 EUR
8
9 jul 2018 9:54
320 EUR
9 jul 2018 9:54
300 EUR
9 jul 2018 9:54
270 EUR
8
9 jul 2018 9:54
250 EUR
9 jul 2018 0:42
160 EUR
9 jul 2018 0:42
150 EUR
8 jul 2018 8:21
120 EUR
8 jul 2018 8:21
110 EUR
7 jul 2018 18:45
100 EUR
7 jul 2018 16:37
90 EUR
6 jul 2018 14:51
85 EUR
4 jul 2018 8:18
80 EUR
4 jul 2018 5:44
40 EUR
3 jul 2018 18:48
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977