Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

BOCKBORD, allmoge, 1800/1900-tal,

Lös rektangulär skiva. Underrede med korslagda ben, kopplade, längd 180 cm, bredd 96 cm, höjd 72 cm.

Torrsprickor. Slitage. Maskstungen. Märken.

Klubbat pris
4 150
404
470
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
10 jul 2018 14:37
4 150 SEK
10 jul 2018 14:37
3 950 SEK
8
10 jul 2018 14:37
3 750 SEK
10 jul 2018 14:36
3 550 SEK
8
10 jul 2018 14:35
3 350 SEK
10 jul 2018 2:01
3 150 SEK
10 jul 2018 2:01
3 000 SEK
4 jul 2018 17:28
2 950 SEK
4 jul 2018 16:43
2 750 SEK
4 jul 2018 16:43
2 700 SEK
4 jul 2018 15:15
2 500 SEK
4 jul 2018 15:14
2 300 SEK
4 jul 2018 15:14
2 100 SEK
4 jul 2018 15:14
1 800 SEK
4 jul 2018 15:14
1 700 SEK
3 jul 2018 22:45
1 200 SEK
3 jul 2018 13:28
1 000 SEK
3 jul 2018 12:52
359 SEK
3 jul 2018 10:49
300 SEK