CREMEKOPPAR med lock och fat, 8 st. Rörstrand 1900-talets första hälft.

Med polykrom blomdekor, delvis förgylld.

Mindre slitage.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
2 aug 2018 14:13
1 200 SEK
2 aug 2018 14:13
1 200 SEK
2 aug 2018 12:49
1 100 SEK
2 aug 2018 12:49
1 000 SEK
2 aug 2018 12:49
1 000 SEK
2 aug 2018 12:48
950 SEK
2 aug 2018 12:48
900 SEK
2 aug 2018 11:49
760 SEK
1 aug 2018 23:51
710 SEK
1 aug 2018 13:38
660 SEK
1 aug 2018 13:38
653 SEK
30 jul 2018 19:26
550 SEK
30 jul 2018 19:26
500 SEK
26 jul 2018 15:39
300 SEK