TRÄDGÅRDSMÖBLER, 5 delar, Grythyttan, 1900-talets mitt.

Målade. Stomme av järn med spjälor av trä. Runt, ihopfällbart bord med plats för parasoll. Fyra karmstolar. Bord diameter 100, höjd 70 cm. Stolar sitthöjd 42 cm.

Senare målning. Färgbortfall. Slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
6 200
547
571
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
13 jul 2018 21:24
6 200 SEK
8
13 jul 2018 21:24
6 000 SEK
13 jul 2018 21:21
5 500 SEK
13 jul 2018 21:21
5 300 SEK
13 jul 2018 21:15
4 700 SEK
13 jul 2018 21:15
4 500 SEK
11 jul 2018 18:45
4 100 SEK
11 jul 2018 18:45
3 900 SEK
11 jul 2018 15:27
3 700 SEK
11 jul 2018 15:27
3 500 SEK
5 jul 2018 17:52
3 200 SEK
5 jul 2018 12:01
2 000 SEK
5 jul 2018 11:51
1 000 SEK
5 jul 2018 6:17
600 SEK
4 jul 2018 23:24
550 SEK
4 jul 2018 22:44
500 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14