Arne Jones E1299

SKEDAR, 7 stycken, 17/1800-tal, olika mästare

Mestadels svenska tillverkare. Längd 20-22,5 cm

Slitage. Märken. Bristningar. Gravyr.

Klubbat pris
1 006
95
109
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
25 jul 2018 10:39
1 006 SEK
25 jul 2018 10:39
956 SEK
24 jul 2018 11:53
905 SEK
24 jul 2018 11:53
855 SEK
22 jul 2018 23:42
801 SEK
22 jul 2018 23:42
751 SEK
22 jul 2018 22:47
701 SEK
22 jul 2018 22:47
651 SEK
22 jul 2018 13:28
550 SEK
22 jul 2018 13:28
500 SEK
22 jul 2018 13:28
450 SEK
22 jul 2018 13:28
400 SEK
21 jul 2018 8:10
350 SEK
20 jul 2018 19:16
300 SEK