GRYTUNDERLÄGG, viktorianska, England, 1800-talets andra hälft.

Längd 24. Bredd 14. Höjd 10 cm.

Slitage. Repor. Märken. Bucklor.

Klubbat pris
1 001
88
92
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
16 jul 2018 13:32
1 001 SEK
16 jul 2018 13:32
951 SEK
16 jul 2018 13:00
850 SEK
16 jul 2018 13:00
800 SEK
16 jul 2018 13:00
751 SEK
13 jul 2018 9:12
551 SEK
12 jul 2018 9:52
501 SEK
10 jul 2018 14:56
451 SEK
10 jul 2018 14:56
401 SEK
10 jul 2018 14:56
400 SEK
9 jul 2018 23:24
350 SEK
9 jul 2018 19:41
300 SEK