STOLAR, 6 st, 1900-tal

STOLAR, 6 st, 1900-tal

Brunbetast böjträ, sits och rygg med präglad dekor. Sitthöjd 46 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar. Avnött.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
14 jul 2018 16:01
1 000 SEK
13 jul 2018 21:18
750 SEK
13 jul 2018 15:19
400 SEK
12 jul 2018 16:27
350 SEK
12 jul 2018 12:22
300 SEK