KAFFESERVIS, 3 delar, silver, stämplade A.G.D, Stockholm 1916-17.

Kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål. Kaffekannan krönt av blommor, höjd 27 cm. Total vikt ca 1200 gram.

Smärre slitage och repor.

Klubbat pris
3 717
324
339
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
14 jul 2018 14:18
3 717 SEK
14 jul 2018 14:18
3 650 SEK
7 jul 2018 22:42
3 000 SEK
7 jul 2018 21:21
350 SEK
7 jul 2018 9:36
300 SEK