Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

MATSERVIS, 14 delar, "Fish", Johnson Bros, porslin, 1900-talets andra hälft.

Består av:
Ett ovalt fat, längd 40 cm.
En såssnipa, längd 19 cm.
10 tallrikar, längd 26,3 cm.
En skål, längd 23,5 cm.
Ett ovalt fat, längd 20,5 cm.
En karott med lock, längd 26 cm.

Slitage, krackelyr.

Klubbat pris
2 000
195
227
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
14 jul 2018 15:51
2 000 SEK
10 jul 2018 0:33
1 800 SEK
8 jul 2018 22:39
1 680 SEK
8 jul 2018 22:22
1 580 SEK
8 jul 2018 13:35
600 SEK
8 jul 2018 7:26
500 SEK
7 jul 2018 7:50
300 SEK