MATSERVIS, 14 delar, "Fish", Johnson Bros, porslin, 1900-talets andra hälft.

Består av:
Ett ovalt fat, längd 40 cm.
En såssnipa, längd 19 cm.
10 tallrikar, längd 26,3 cm.
En skål, längd 23,5 cm.
Ett ovalt fat, längd 20,5 cm.
En karott med lock, längd 26 cm.

Slitage, krackelyr.

Klubbat pris
2 000
177
184
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
14 jul 2018 15:51
2 000 SEK
10 jul 2018 0:33
1 800 SEK
8 jul 2018 22:39
1 680 SEK
8 jul 2018 22:22
1 580 SEK
8 jul 2018 13:35
600 SEK
8 jul 2018 7:26
500 SEK
7 jul 2018 7:50
300 SEK