SKÅL PÅ FOT, silver, Finland, 1880.

Godronnerad, invändigt förgyllt. Oidentifierad mästarstämpel. Diameter 15, höjd 13 cm. Vikt 240 gram.

Smärre slitage. Garverat monogram på livet.

Klubbat pris
2 420
211
221
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
15 jul 2018 15:40
2 420 SEK
15 jul 2018 15:39
2 220 SEK
15 jul 2018 15:39
2 210 SEK
15 jul 2018 15:28
2 010 SEK
15 jul 2018 15:26
1 910 SEK
15 jul 2018 15:26
1 814 SEK
15 jul 2018 15:22
1 720 SEK
15 jul 2018 15:22
1 620 SEK
15 jul 2018 15:11
1 514 SEK
15 jul 2018 15:10
1 414 SEK
15 jul 2018 12:37
1 300 SEK
15 jul 2018 12:36
1 200 SEK
15 jul 2018 12:36
1 118 SEK
13 jul 2018 15:16
908 SEK
12 jul 2018 18:15
858 SEK
12 jul 2018 18:14
800 SEK
12 jul 2018 18:14
750 SEK
9 jul 2018 8:36
700 SEK
9 jul 2018 8:36
650 SEK
7 jul 2018 6:22
561 SEK
7 jul 2018 6:22
511 SEK
6 jul 2018 22:28
500 SEK
6 jul 2018 22:28
450 SEK
6 jul 2018 22:09
400 SEK
6 jul 2018 22:09
350 SEK
6 jul 2018 18:05
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14