VINGLAS, 6 st, "Odelberg Junior", Kosta, 1900-talets andra hälft.

Slipad, blästrad samt förgylld dekor. På kvadratisk fot. Höjd 13,5 cm.

Något bruksslitage. Cirka en del med fotnagg.

Klubbat pris
2 450
220
232
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
9
24 jul 2018 13:00
2 450 SEK
8
24 jul 2018 13:00
2 250 SEK
8
24 jul 2018 13:00
2 200 SEK
9
24 jul 2018 12:59
2 000 SEK
8
24 jul 2018 12:59
1 950 SEK
9
24 jul 2018 12:58
1 850 SEK
8
24 jul 2018 12:58
1 750 SEK
9
24 jul 2018 12:39
1 650 SEK
8
24 jul 2018 12:39
1 550 SEK
8
24 jul 2018 11:04
1 400 SEK
23 jul 2018 23:24
1 300 SEK
23 jul 2018 20:35
1 200 SEK
23 jul 2018 20:35
1 111 SEK
22 jul 2018 21:59
950 SEK
22 jul 2018 21:59
900 SEK
21 jul 2018 1:35
700 SEK
21 jul 2018 1:35
650 SEK
21 jul 2018 1:35
550 SEK
21 jul 2018 1:35
500 SEK
20 jul 2018 2:58
450 SEK
19 jul 2018 16:22
400 SEK
19 jul 2018 16:22
400 SEK
19 jul 2018 9:55
350 SEK
19 jul 2018 0:42
300 SEK