KARMSTOLAR, ett par, Mundus, 1900-tal,

böjträ, sitthöjd ca 47 cm, höjd upp till karm ca 73 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Något instabil. Smärre fläckar.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
10 jul 2018 9:07
1 100 SEK
10 jul 2018 9:07
1 000 SEK
10 jul 2018 9:07
1 000 SEK
10 jul 2018 8:45
600 SEK
10 jul 2018 1:15
550 SEK
9 jul 2018 21:41
500 SEK
9 jul 2018 21:41
500 SEK
9 jul 2018 21:14
300 SEK