GLASSERVIS, 58 delar, troligen Åfors glasbruk, cirka 1960-tal.

Skipad dekor. Bestående av:
12 ölglas, höjd 14 cm.
10 vinglas, höjd 12 cm.
11 starkvinsglas, höjd 8 cm.
13 likörglas, höjd 6,5 cm.
12 snapsglas, höjd 10 cm.

Nagg.

Klubbat pris
1 500
131
137
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
16 jul 2018 16:51
1 500 SEK
16 jul 2018 16:51
1 400 SEK
15 jul 2018 13:58
1 300 SEK
11 jul 2018 10:49
1 200 SEK
9 jul 2018 22:52
1 100 SEK
9 jul 2018 19:46
1 000 SEK
9 jul 2018 17:10
300 SEK