TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets slut.

Rödlackerad metall. Bordets diamter 59, höjd 73 cm. Stolarnas sitthöjd 43, bredd 40, djup 42, höjd 88 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.

Klubbat pris
1 800
159
166
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
16 jul 2018 16:44
1 800 SEK
16 jul 2018 16:41
1 700 SEK
16 jul 2018 13:45
1 600 SEK
15 jul 2018 11:33
1 500 SEK
14 jul 2018 21:12
1 000 SEK
12 jul 2018 21:48
800 SEK