SÅSSKÅL PÅ FAT, silver, KGM GAB, Uppsala, 1927.

Delvis godronnerad dekor. Diameter cirka 19. Höjd 10 cm. Vikt 399 g.

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
1 600
141
147
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
11 aug 2018 12:00
1 600 SEK
11 aug 2018 12:00
1 511 SEK
9 aug 2018 17:13
1 499 SEK
7 aug 2018 23:24
1 399 SEK
7 aug 2018 23:24
1 318 SEK
3 aug 2018 17:29
1 200 SEK