SKEDAR + SOPPSLEV, 28 delar, silver, modell Svensk spets, bland annat C G Hallberg, 1920-tal

12 matskedar, 22,5 cm
25 kaffeskedar, 12,5 cm
1 soppslev, 20 cm

Vikt ca 1160 gram

Smärre slitage. Anlupen. Märken.

Klubbat pris
3 112
275
287
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
7 aug 2018 23:38
3 112 SEK
7 aug 2018 23:38
2 912 SEK
6 aug 2018 23:49
1 500 SEK