BESTICK, silver, 23 delar, olika modeller och tillverkare, 18/1900-tal

4 matgafflar, 21 cm
1 sockerströare, 21 cm
1 tårtspade 24,5 cm
17 matskedar, 21-22 cm. Varav bland annat 6 matskedar, Gustaf Möllenborg, 1880-tal, modell Prins Fredrik, 22 cm

Totalvikt ca 1630 gram

Slitage. Bucklor. Gravyr. Märken.

Klubbat pris
4 409
389
406
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
7 aug 2018 23:37
4 409 SEK
7 aug 2018 23:37
4 209 SEK
6 aug 2018 23:47
1 200 SEK