TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, 1900-talets första del.

Stomme i metall. Hopfällbara. Träribbor. Sitthöjd ca 45 cm.

Färgbortfall. Repor. Senare målning. Renoverad.

Klubbat pris
3 202
283
295
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
9
17 jul 2018 19:39
3 202 SEK
8
17 jul 2018 19:37
3 002 SEK
9
17 jul 2018 19:37
2 825 SEK
9
17 jul 2018 19:36
2 727 SEK
8
17 jul 2018 19:35
2 527 SEK
9
17 jul 2018 19:35
2 525 SEK
8
17 jul 2018 19:35
2 275 SEK
9
17 jul 2018 19:24
2 075 SEK
8
17 jul 2018 19:24
2 007 SEK
8
17 jul 2018 12:20
1 750 SEK
17 jul 2018 12:20
1 650 SEK
17 jul 2018 11:02
1 550 SEK
17 jul 2018 11:02
1 450 SEK
16 jul 2018 16:10
1 350 SEK
14 jul 2018 18:38
1 250 SEK
14 jul 2018 13:06
1 150 SEK
13 jul 2018 23:35
1 050 SEK
13 jul 2018 23:35
1 025 SEK
13 jul 2018 14:08
650 SEK
11 jul 2018 13:15
600 SEK
11 jul 2018 13:15
550 SEK
10 jul 2018 13:18
400 SEK
10 jul 2018 13:18
350 SEK
10 jul 2018 11:38
300 SEK