Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

BROR JOHANSSON, kandelaber, mässing, "Mistel", för Skultuna, 1900-talets andra hälft.

Märkt "Skultuna 1697 0 10". För fyra ljus. Längd 33,5, höjd 29 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
550
54
62
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
15 jul 2018 22:58
550 SEK
15 jul 2018 22:58
550 SEK
15 jul 2018 22:57
500 SEK
15 jul 2018 22:57
450 SEK
14 jul 2018 23:52
400 SEK
14 jul 2018 23:52
350 SEK
12 jul 2018 14:14
300 SEK