JACOB ÄNGMAN, bestickservisdelar, 26 delar, silver, "Rosenholm", GAB, Stockholm, 1950-tal

6 st matskedar, längd 19,5 cm
6 st matgafflar, längd 17,5 cm
6 st matknivar, längd 20 cm
2 st smörknivar, längd 16 cm
1 kaffesked, längd 12 cm
+ 1 kaffesked GAB silver i avvikande modell

Slitage. Märken.

Klubbat pris
3 400
298
310
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
17 jul 2018 23:04
3 400 SEK
17 jul 2018 23:04
3 200 SEK
17 jul 2018 5:33
3 000 SEK
17 jul 2018 5:33
2 800 SEK
17 jul 2018 0:23
2 600 SEK
16 jul 2018 13:32
2 400 SEK
16 jul 2018 13:31
2 200 SEK
16 jul 2018 13:31
2 011 SEK
14 jul 2018 21:02
1 800 SEK
14 jul 2018 21:02
1 700 SEK
12 jul 2018 7:20
1 600 SEK
11 jul 2018 19:55
1 500 SEK
11 jul 2018 18:51
1 200 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79