PARTI LJUSSTAKAR, 17 st, mässing, 1800/1900-tal.

Höjd 5-30 cm.

Ställvis slitage.

Klubbat pris
185
2 122
194
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (9 bud)
17 jul 2018 7:25
185 EUR
17 jul 2018 7:25
175 EUR
16 jul 2018 23:25
160 EUR
16 jul 2018 23:25
150 EUR
15 jul 2018 21:33
110 EUR
15 jul 2018 21:25
100 EUR
10 jul 2018 21:29
81 EUR
10 jul 2018 18:43
76 EUR
10 jul 2018 18:32
30 EUR