PARTI LJUSSTAKAR, 10 st, mässing och trä, 1800/1900-tal.

Ett par stämplat Malm. Höjd 19-24,5 cm.

Ställvis slitage och smärre skador.

Klubbat pris
100
1 054
114
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (3 bud)
16 jul 2018 23:28
100 EUR
12 jul 2018 20:31
45 EUR
10 jul 2018 12:13
30 EUR