TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, 1900-talets mitt

Målade metall.
Bordets längd 83, djup 63, höj 66 cm.
Sitthöjd 44. Soffans längd 110, höjd 87 cm

Slitage. Senare målning. Fläckar. Märken. Senare sitsar.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
17 jul 2018 15:06
2 200 SEK
17 jul 2018 10:47
2 000 SEK
17 jul 2018 7:39
1 300 SEK
16 jul 2018 23:23
1 200 SEK
15 jul 2018 11:32
1 000 SEK
12 jul 2018 22:33
400 SEK