PRAKTFAT, porslin. Japan, 1900-tal.

Dekor i underglasyrblått, med motiv av fiskar, diameter 61 cm.

Slitage, krackelyr.

Klubbat pris
2 300
203
212
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
13 aug 2018 15:04
2 300 SEK
13 aug 2018 12:49
2 100 SEK
13 aug 2018 12:49
2 000 SEK
13 aug 2018 12:48
1 950 SEK
13 aug 2018 12:48
1 850 SEK
12 aug 2018 22:21
1 675 SEK
12 aug 2018 22:21
1 575 SEK
12 aug 2018 20:36
1 450 SEK
12 aug 2018 20:36
1 350 SEK
10 aug 2018 13:28
1 301 SEK
10 aug 2018 12:12
1 201 SEK
10 aug 2018 12:12
1 150 SEK
8 aug 2018 19:41
1 100 SEK
8 aug 2018 19:41
1 000 SEK
8 aug 2018 17:49
950 SEK
8 aug 2018 13:56
900 SEK
8 aug 2018 10:34
850 SEK
8 aug 2018 10:34
800 SEK
8 aug 2018 10:34
750 SEK
8 aug 2018 10:34
700 SEK
8 aug 2018 10:34
550 SEK
8 aug 2018 10:34
500 SEK
7 aug 2018 19:50
450 SEK
7 aug 2018 19:50
400 SEK
6 aug 2018 23:14
300 SEK