KANNA, silver, Köpenhamn 1946, kontrollör Johannes Siggaard

Bukig form med trähandtag. Höjd 14 cm. Vikt ca 305g

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
1 557
137
143
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
9
22 jul 2018 22:24
1 557 SEK
8
22 jul 2018 22:24
1 500 SEK
8
22 jul 2018 20:00
1 308 SEK
22 jul 2018 20:00
1 208 SEK
21 jul 2018 23:51
1 123 SEK
21 jul 2018 23:51
1 023 SEK
20 jul 2018 22:14
950 SEK
20 jul 2018 22:14
900 SEK
17 jul 2018 19:30
850 SEK
17 jul 2018 19:30
800 SEK
16 jul 2018 8:59
750 SEK
16 jul 2018 8:59
700 SEK
16 jul 2018 1:47
450 SEK
13 jul 2018 21:21
400 SEK
13 jul 2018 19:43
350 SEK
13 jul 2018 18:40
300 SEK