TRÄDGÅRDSSOFFA, "Rochefort", Livingstone Terrasso, 2000-tal.

Lackerad metallstomme. Ribbor i ek. Etiektt. Ihopfällbar. Längd 122 cm, sitshöjd 47/42 cm.

Mindre bruksslitage med enstaka torrsprickor och fläckar.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
20 jul 2018 14:25
2 400 SEK
20 jul 2018 14:23
2 200 SEK
20 jul 2018 14:23
2 000 SEK
20 jul 2018 14:17
1 900 SEK
20 jul 2018 14:17
1 800 SEK
20 jul 2018 13:57
1 700 SEK
20 jul 2018 13:51
1 600 SEK
20 jul 2018 13:49
1 400 SEK
20 jul 2018 13:49
1 300 SEK
20 jul 2018 13:45
1 100 SEK
19 jul 2018 8:46
1 000 SEK
17 jul 2018 19:33
500 SEK
16 jul 2018 21:16
400 SEK
16 jul 2018 15:48
350 SEK