KASTRULL, Sterlingsilver Frankrike 1800-talets mitt.

Svarvat trähandtag. Längd 27, diameter 13 cm.

Bucklor. Repor.

Klubbat pris
1 600
140
146
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
19 jul 2018 21:56
1 600 SEK
19 jul 2018 21:56
1 500 SEK
19 jul 2018 21:56
1 500 SEK
19 jul 2018 21:56
1 400 SEK
19 jul 2018 21:56
1 300 SEK
13 jul 2018 15:17
1 200 SEK