ISHINK, Italien, 1900-talets andra hälft,

I form av päron. Insats av plast. Höjd ca 33 cm.

Åldersrelaterat slitage. Två ben på insatsen i plast av.

Klubbat pris
605
53
56
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
19 jul 2018 19:35
605 SEK
19 jul 2018 19:34
555 SEK
19 jul 2018 19:33
505 SEK
19 jul 2018 19:33
500 SEK
19 jul 2018 19:32
455 SEK
19 jul 2018 19:32
405 SEK
19 jul 2018 18:21
350 SEK
13 jul 2018 15:28
300 SEK