LOCKKAROTT, silver, C G Hallberg, Stockholm, 1920.

Dekor av svängda knäckar. Vriden lockknopp. Med hänklar. Invändigt förgylld. Diameter exklusive hänklar 20 cm, höjd ca 14 cm. Vikt 872 g.

Bruksskick.

4 500
392
411
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
29 jul 2018 10:23
4 500 SEK
28 jul 2018 9:12
4 200 SEK
28 jul 2018 9:11
4 000 SEK
28 jul 2018 9:11
3 800 SEK
28 jul 2018 9:06
3 529 SEK
26 jul 2018 22:07
3 200 SEK
26 jul 2018 22:06
3 000 SEK
26 jul 2018 16:38
2 700 SEK
26 jul 2018 15:00
500 SEK