Madeleine Pyk – en samling F769

DÄCKSTOLAR, två stycken, 1900-talets andra hälft.

Betsat trä och tygklädsel. Längd ca 130-140 cm (utfällda).

Skador och slitage.

Klubbat pris
2 400
228
262
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
1 aug 2018 13:59
2 400 SEK
9
1 aug 2018 13:56
2 200 SEK
1 aug 2018 13:56
2 000 SEK
9
1 aug 2018 13:54
1 900 SEK
1 aug 2018 13:54
1 800 SEK
9
1 aug 2018 13:53
1 700 SEK
8
1 aug 2018 13:51
1 600 SEK
1 aug 2018 13:51
1 500 SEK
8
1 aug 2018 13:51
1 500 SEK
1 aug 2018 8:14
1 300 SEK
1 aug 2018 8:14
1 200 SEK
30 jul 2018 20:47
1 100 SEK
30 jul 2018 20:47
1 000 SEK
30 jul 2018 20:47
1 000 SEK
30 jul 2018 20:46
950 SEK
30 jul 2018 20:46
900 SEK
30 jul 2018 20:19
700 SEK
30 jul 2018 20:19
650 SEK
30 jul 2018 20:19
550 SEK
30 jul 2018 20:19
500 SEK
29 jul 2018 22:02
450 SEK
28 jul 2018 4:04
400 SEK
27 jul 2018 22:39
350 SEK
26 jul 2018 8:06
300 SEK