Dorrit Von Fieandt

(Finland, Född 1927)
Dorrit Von Fieandt
(Finland, Född 1927)

DORRIT VON FIEANDT, FAT, "Blue Lady"keramik, signerad DF, Pro Arte, Arabia Finland, numrerad 26/92.

Längd 30 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
345
3 888
360
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (18 bud)
9
22 jul 2018 22:51
345 EUR
8
22 jul 2018 22:50
325 EUR
22 jul 2018 22:49
305 EUR
9
22 jul 2018 22:48
285 EUR
22 jul 2018 22:48
265 EUR
8
22 jul 2018 22:47
245 EUR
22 jul 2018 22:47
230 EUR
22 jul 2018 22:40
225 EUR
22 jul 2018 22:27
205 EUR
22 jul 2018 22:27
200 EUR
22 jul 2018 22:16
190 EUR
22 jul 2018 22:15
180 EUR
22 jul 2018 22:15
170 EUR
20 jul 2018 22:16
160 EUR
17 jul 2018 10:03
150 EUR
16 jul 2018 15:33
120 EUR
15 jul 2018 13:41
100 EUR
13 jul 2018 14:50
90 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977