KARMSTOLAR, 4 st snarlika, bl.a. Thonet,

betsat böjträ, delvis präglade sitsar, sitthöjd ca 44-46 cm, total höjd ca 70-73 cm.

Slitage. Torrsprickor. Något instabil. Skador.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
24 jul 2018 22:34
2 400 SEK
24 jul 2018 22:33
2 200 SEK
24 jul 2018 22:32
2 000 SEK
24 jul 2018 22:32
1 900 SEK
24 jul 2018 22:32
1 800 SEK
24 jul 2018 22:32
1 700 SEK
24 jul 2018 22:32
1 600 SEK
24 jul 2018 22:32
1 500 SEK
24 jul 2018 22:32
1 400 SEK
24 jul 2018 22:29
1 300 SEK
24 jul 2018 22:28
1 200 SEK
24 jul 2018 22:28
1 200 SEK
24 jul 2018 19:53
1 100 SEK
24 jul 2018 19:53
1 000 SEK
24 jul 2018 19:53
1 000 SEK
24 jul 2018 19:53
650 SEK
24 jul 2018 19:53
600 SEK
24 jul 2018 19:03
450 SEK
24 jul 2018 19:03
400 SEK
24 jul 2018 15:34
350 SEK
23 jul 2018 17:34
300 SEK