Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1950-/60-tal

Teak och lackerad metall. Bordsskivan av frostat glas. Sitthöjd ca 40 cm. Bord längd 83 cm, bredd 63 cm, höjd 66,5 cm.

Slitage. Märken. Repor. Senare målning.

Klubbat pris
4 100
400
464
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
23 jul 2018 12:05
4 100 SEK
21 jul 2018 19:39
3 900 SEK
21 jul 2018 16:28
3 700 SEK
21 jul 2018 16:25
3 500 SEK
21 jul 2018 16:25
3 400 SEK
21 jul 2018 16:11
3 200 SEK
21 jul 2018 16:11
3 000 SEK
21 jul 2018 12:36
2 700 SEK
21 jul 2018 12:36
2 500 SEK
21 jul 2018 12:20
2 400 SEK
19 jul 2018 16:20
2 200 SEK
19 jul 2018 16:20
2 000 SEK
19 jul 2018 16:20
2 000 SEK
17 jul 2018 23:40
1 500 SEK
17 jul 2018 13:43
1 000 SEK
16 jul 2018 21:12
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13