TEKANNA, "Nr 1", mässing, Skultuna, 1846

Med lock och hänkel. Höjd 16 cm.

Slitage. Bucklor.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
29 jul 2018 11:27
2 200 SEK
29 jul 2018 11:26
2 000 SEK
29 jul 2018 11:26
2 000 SEK
29 jul 2018 11:25
1 900 SEK
29 jul 2018 11:25
1 800 SEK
29 jul 2018 9:24
1 700 SEK
29 jul 2018 6:56
1 600 SEK
29 jul 2018 6:35
1 500 SEK
29 jul 2018 6:35
1 400 SEK
29 jul 2018 6:35
1 300 SEK
29 jul 2018 6:35
1 200 SEK
28 jul 2018 21:40
1 100 SEK
28 jul 2018 21:40
1 000 SEK
27 jul 2018 10:45
755 SEK
27 jul 2018 10:45
705 SEK
26 jul 2018 16:43
450 SEK
25 jul 2018 0:07
400 SEK
24 jul 2018 8:32
350 SEK
22 jul 2018 13:29
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79