Arne Jones E1299

GLASSERVIS, 34 delar, 1900-talets första hälft

7 snapsglas
9 starkvin/cognacsglas
11 vinglas
7 selterglas

7 vinglas + 1 cognacsglas med nagg

Klubbat pris
3 750
356
407
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
29 jul 2018 19:11
3 750 SEK
29 jul 2018 19:10
3 550 SEK
29 jul 2018 19:10
3 450 SEK
29 jul 2018 19:10
3 250 SEK
29 jul 2018 19:10
3 050 SEK
29 jul 2018 19:10
2 850 SEK
29 jul 2018 19:06
2 650 SEK
29 jul 2018 19:06
2 450 SEK
29 jul 2018 19:06
2 400 SEK
29 jul 2018 19:06
2 200 SEK
29 jul 2018 19:06
2 000 SEK
29 jul 2018 19:06
1 900 SEK
29 jul 2018 19:06
1 800 SEK
29 jul 2018 19:05
1 700 SEK
29 jul 2018 19:01
1 600 SEK
29 jul 2018 19:01
1 550 SEK
29 jul 2018 19:01
1 500 SEK
29 jul 2018 19:01
1 400 SEK
29 jul 2018 19:01
1 300 SEK
29 jul 2018 19:01
1 200 SEK
29 jul 2018 19:01
1 100 SEK
29 jul 2018 19:01
1 000 SEK
29 jul 2018 19:00
950 SEK
29 jul 2018 19:00
900 SEK
29 jul 2018 19:00
750 SEK
29 jul 2018 19:00
700 SEK
29 jul 2018 18:59
550 SEK
29 jul 2018 18:59
500 SEK
29 jul 2018 18:42
450 SEK
28 jul 2018 13:39
400 SEK
21 jul 2018 17:26
350 SEK
20 jul 2018 21:45
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79