STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft.

Olika modeller. Stomme i böjträ. Flätad sits. Sitthöjd 45 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Klubbat pris
1 800
157
164
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
24 jul 2018 14:29
1 800 SEK
24 jul 2018 13:29
1 700 SEK
23 jul 2018 12:05
1 600 SEK
21 jul 2018 14:47
1 500 SEK
21 jul 2018 14:47
1 500 SEK
21 jul 2018 10:45
1 400 SEK
18 jul 2018 12:56
1 300 SEK
18 jul 2018 10:07
1 200 SEK
18 jul 2018 7:32
1 100 SEK
18 jul 2018 7:32
1 000 SEK
18 jul 2018 7:32
1 000 SEK
18 jul 2018 7:32
950 SEK
18 jul 2018 7:32
900 SEK
18 jul 2018 7:32
850 SEK
18 jul 2018 7:32
800 SEK
18 jul 2018 7:31
750 SEK
18 jul 2018 7:31
700 SEK
18 jul 2018 7:31
650 SEK
18 jul 2018 7:31
600 SEK
18 jul 2018 7:31
550 SEK
18 jul 2018 7:31
500 SEK
18 jul 2018 7:31
450 SEK
18 jul 2018 7:31
400 SEK
18 jul 2018 7:23
350 SEK
17 jul 2018 8:56
300 SEK