SERVIS, 9 delar, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen, Danmark.

1 kaffekanna med lock, 1/1030, helblond, höjd 22 cm.
9 moccakoppar med fat, 1/1038, höjd ca 5,5 cm.

Bruksslitage. Nagg i kaffekanns pip. Två koppar med mindre sprickor. Smärre slitage.

Klubbat pris
3 004
265
277
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
26 jul 2018 23:51
3 004 SEK
8
26 jul 2018 23:51
2 804 SEK
26 jul 2018 23:50
2 604 SEK
8
26 jul 2018 23:50
2 404 SEK
24 jul 2018 10:47
2 201 SEK
24 jul 2018 10:47
2 001 SEK
24 jul 2018 9:13
1 900 SEK
24 jul 2018 9:13
1 800 SEK
23 jul 2018 22:45
1 700 SEK
23 jul 2018 15:49
1 600 SEK
23 jul 2018 15:49
1 500 SEK
23 jul 2018 15:49
1 500 SEK
23 jul 2018 10:49
1 300 SEK
23 jul 2018 10:49
1 200 SEK
23 jul 2018 7:54
1 100 SEK
23 jul 2018 7:53
1 000 SEK
23 jul 2018 7:53
1 000 SEK
23 jul 2018 7:53
850 SEK
23 jul 2018 7:53
800 SEK
22 jul 2018 18:56
750 SEK
22 jul 2018 18:56
700 SEK
21 jul 2018 18:20
600 SEK
20 jul 2018 21:31
550 SEK
20 jul 2018 21:31
500 SEK
20 jul 2018 21:31
450 SEK
20 jul 2018 18:17
400 SEK
20 jul 2018 18:17
350 SEK
20 jul 2018 15:34
300 SEK