JACKIE LYND/LOUISE ADELBORG, kaffeservis, 29 delar, "Prince"/"Nationalservisen", Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

13 kaffekoppar med fat, 13 assietter, kaffekanna, gräddkanna och sockerskål.

Bruksskick.

Klubbat pris
750
65
68
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8 aug 2018 18:03
750 SEK
8 aug 2018 18:03
700 SEK
8 aug 2018 17:12
650 SEK
7 aug 2018 12:41
600 SEK
6 aug 2018 21:00
550 SEK
6 aug 2018 21:00
505 SEK
6 aug 2018 20:59
500 SEK
6 aug 2018 20:59
450 SEK
4 aug 2018 22:35
400 SEK
2 aug 2018 21:30
350 SEK
1 aug 2018 18:19
300 SEK