KARAFFER, 2 stycken, glas och silver, bland annat Orrefors, 1900-tal.

Karaff från Orrefors med slipad dekor. Silverinfattning med gravyr "Regementschefens". Karaff med delvis slipad dekor. Höjd 23-28 cm.

Slitage. Nagg. Repor. Repor. Märken.

Klubbat pris
650
58
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
30 jul 2018 22:24
650 SEK
30 jul 2018 22:19
600 SEK
30 jul 2018 21:43
550 SEK
30 jul 2018 21:42
500 SEK
30 jul 2018 21:42
500 SEK
30 jul 2018 21:42
450 SEK
30 jul 2018 21:42
400 SEK
29 jul 2018 21:44
350 SEK
23 jul 2018 23:25
300 SEK