Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

VÄGGLYKTA, 1800-tal

VÄGGLYKTA, 1800-tal

Stomme i plåt. Glasade sidor. Höjd 46 cm

Rostangrepp. Slitage. Märken.

Klubbat pris
1 806
176
205
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
9
29 jul 2018 18:49
1 806 SEK
29 jul 2018 18:49
1 706 SEK
9
29 jul 2018 18:46
1 605 SEK
8
29 jul 2018 18:46
1 505 SEK
8
29 jul 2018 15:36
1 300 SEK
29 jul 2018 15:36
1 200 SEK
29 jul 2018 15:35
1 105 SEK
8
29 jul 2018 15:35
1 005 SEK
28 jul 2018 16:22
805 SEK
28 jul 2018 16:22
755 SEK
27 jul 2018 23:52
705 SEK
25 jul 2018 19:26
655 SEK
23 jul 2018 3:08
605 SEK
23 jul 2018 3:08
600 SEK
22 jul 2018 5:28
555 SEK
21 jul 2018 17:26
505 SEK
21 jul 2018 17:26
455 SEK
21 jul 2018 17:26
451 SEK
21 jul 2018 17:23
401 SEK
21 jul 2018 17:23
351 SEK
20 jul 2018 20:32
350 SEK
20 jul 2018 19:18
300 SEK