Madeleine Pyk – en samling F769

TRÄDGÅRDSFÅTÖLJER, 2 st 1900-talets andra hälft.

Stomme i bambu och rotting. Sitthöjd 38-45 cm.

Åldersrelaterat slitage. Slitage.

Klubbat pris
650
62
71
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
27 jul 2018 13:45
650 SEK
27 jul 2018 13:45
600 SEK
25 jul 2018 14:10
500 SEK
24 jul 2018 23:55
450 SEK
24 jul 2018 23:55
400 SEK
24 jul 2018 23:55
400 SEK
23 jul 2018 4:28
350 SEK
21 jul 2018 9:25
300 SEK